1.FreshMytí vozu

Chemicky i mechanicky šetrné mytí karoserie,vyčištění alukol, vysušení, vytření mezidveří, impregnaci pneu.

800,- Kč

2.FastFresh interiér

Základní vysátí interiéru, vyčištění znečištěných plastů, umytí oken.

1200,- Kč

3.CompleteFresh interiér

Kompletní vysátí vozu , tepování koberců a čalounění / čištění+impregnace kůže, vyčištění všech plastů, mytí oken, provonění interiéru.

2500,- Kč

4.FreshCar Care

Umytí vozu, vyčištění laku od asfaltu a poletavé rzi, příprava pod vosk(leštidlo na bázi pryskyřice pro dosažení většího lesku) a nanesení Autoglym HD vosku(při doporučené péči, ochrana až 6 měsíců), vyleštění koncovek výfuku, impregnace venkovních plastů.

4000,- Kč

Fast5.Fresh Car Care

Umytí vozu, vyčištění laku od asfaltu,2x aplikace leštidla na bázi pryskyřice pro dosažení většího lesku,vyleštění koncovek výfuku, impregnace venkovních plastů.

1600,- Kč

Jiné práce

-Renovace laku

-Renovace světlometů

-Korekce poškození laku

-Aplikace nano povlaků ( Mayvinci, Nano Protec 9H, Zvizzer )

-Komplexní příprava vozu k prodeji atd.

Dohodou

Renovace laku

Před začátkem samotné renovace se vozidlo pečlivě umyje,odstraní se asfalt a polétavá rez ( z brzdných kotoučů ) technologií CLAY BAR ( speciálně vyvinutá plastelína, která pomocí lubrikantů klouže po laku a tím ho čistí od všech nečistot, viz. video na úvodní stránce ). Poté se musí celý vůz postupně oblepit maskovací páskou, aby se předešlo znečištění plastových a gumových částí vozu od leštících past.

Následuje velká alchymie brusných a leštících past. V závěru leštění používáme speciálně vyvinutou pastu proti hologramům ( proti matným odleskům / čmouhám v laku, viditelné hlavně na slunci ). Poté následuje uzavření laku voskem HD Auto Glym. Renovace laku touto technologií trvá 2-3 dny.